ژوکر، وب‌سایتی آموزشی – خدماتی است که به هدف انتشار مطالب با‌کیفیت به‌صورت قابل دسترس برای همه فعالیت می‌کند

درباره سایت ژوکر:

وب‌سایت ژوکر در شهریور ماه ۱۳۹۶ و با شعار “محتوای با‌کیفیت برای همه” فعالیت خود را آغاز نمود. این سایت توسط سعید مقدم – مدیر سابق ۲bad.in – مدیریت شده و در چهار‌چوب قانون به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

عمده‌ی فعالیت‌های این سایت، ساخت و ارائه‌ی محتوای آموزشی است و این محتوا را به‌صورت‌های گوناگونی از جمله: ویدئو‌های آموزشی، آموزش‌های تصویری، نرم‌افزار‌ و پادکست‌ ارائه میکند.

با توجه گسترده بودن طیف کاربران، بخشی از آموزش‌ها صرفا برای کاربران عضو نمایش داده می‌شوند. این گونه مطالب اغلب نیازمند پیش‌نیاز‌ و آگاهی‌های خاصی بوده و مناسب همه نمی‌باشد. افراد برای مشاهده‌ی این‌گونه مطالب باید در سایت عضو شده و وارد محیط کاربری‌شان شوند. عضویت در سایت کاملا رایگان است و مراجعه کنندگان می‌توانند با مراجعه به بخش “محیط کاربری” عضو سایت شوند.

یکی دیگر از فعالیت‌های این سایت، ساخت نرم‌افزار اندروید به‌صورت اختصاصی است. این نرم‌افزار‌ها به‌صورت اختصاصی برای فرد درخواست‌دهنده ساخته شده و مالکیت آن نرم‌افزار برای شخص سفارش‌دهنده می‌باشد. این نرم‌افزار‌ها قابلیت انتشار در مارکت‌های همچون : بازار، مایکت، اول‌مارکت و … را دارا می‌باشند. برای  سفارش نرم‌افزار می‌توانید به بخش “سفارش نرم‌افزار” مراجعه نمایید.

هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد.