کلش رویال هک شده

کلش رویال هک شده

سکه نامحدود - جم نامحدود

حتما نام بازی کلش رویال به گوشتان خورده است یک بازی دیگر از کمپانی مطرح سوپر‌سل که عنوان جدیدترین بازی این کمپانی را از آن خود کرده و در مدت زمان کمی تواسته تا افراد بسیاری را در سرتاسر جهان مجذوب خود نماید. کلش رویال یک بازی استراتژیک کارتی است و برای سیستم عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس ارائه شده است.  شما در هر نبرد با حریفانی روبرو خواهید شد که یکی پس از دیگری سخت‌تر و قوی تر هستند و باید با هوش استراتژیتان آنها را شکست دهید تا پاداش دریافت نمایید

شخصیت‌های این بازی نیز دارای شباهت‌هایی با بازی کلش‌آو‌کلنز است. در هر دو بازی شما نیازمند جم و سکه هستید تا بتوانید قلمرو خود را گسترش دهید و با حریفان قدرتمند جنگ کنید. برای دریافت جم و سکه دو راه دارید : بازی زیاد و خرید.با توجه به بالا بودن نرخ دلار خرید از بازی اصلا به‌صرفه نیست و درصورتی که بخواهید جم خرید کنید باید هزینه‌ی بسیاری را متحمل شوید.

اکنون برای شما نسخه‌ای مود شده از clash royale را ارائه کرده‌ایم که نیاز به پرداخت پول جهت دریافت جم و سکه ندارد.

خصوصیات کلش رویال هک شده (مود شده) :

  • دارای سکه و جم نامحدود است
  • از سروری متفاوت استفاده می‌نماید
  • سرعت بالا دارد
  • دارای تمام قابلیت‌های بازی اصلی است
  • کاملا رایگان است!

همان‌طور که قبل‌تر گفتیم، "کلش رویال هک شده" از سروری جدا استفاده میکند با‌توجه به این مطلب شما توانایی بازی با بازیکنان معمولی را نداشته و تنها میتوانید با بازیکنان سرور مود شده بازی کنید.

 

 

با توجه به اینکه "کلش رویال هک شده" از سرور‌های مجزا استفاده میکند، گاهی دچار قطعی خواهد شد. این مشکل معمولا پس از زمانی کوتاه حل خواهد شد.

این نرم‌افزار به‌صورت پی‌در‌پی بروز خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین بروزرسانی ها به کانال ما مراجعه نمایید : @zhoker_official

بخش نظرات در نسخه‌ی نهایی سایت فعال خواهد شد.
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد.