نرم‌افزار Nothing

نرم‌افزار Nothing

نرم‌افزاری که هیچ کاری نمی‌کند!

نرم‌افزار Nothing | برنامه‌ای که هیچ کاری نمی‌کند!

ممکن است از نام این نرم‌افزار تعجب کرده باشید؛ Nothing (هیچ چی) نام واقعی این نرم‌افزار است که به‌صورت رسمی و در گوگل‌پلی قرار داده شده است و تاکنون بیش از ۱/۰۰۰/۰۰۰ نصب داشته است!

در بخش توضیحات این نرم‌افزار در گوگل پلی نوشته شده است : این نرم‌افزار هیچ چی نیست … اما! منتظر بروزرسانی باشید.

حتی پس از نصب این نرم‌افزار نیز به هیچ‌چیز برنخواهید خورد و به معنای واقعی نرم‌افزار هیچ چیزی نیست. شاید برایتان جالب باشد که بگوییم بسیاری از افرادی که این نرم‌افزار را نصب کرده اند، نظر “این نرم‌افزار زندگی من را تغییر داد!” را در بخش نظرات این نرم‌افزار نوشته اند.

واقعا این نرم‌افزار چه‌کار می‌کند؟

این نرم‌افزار بر خلاف نام و توضیحاتش بی‌دلیل ساخته نشده است و دارای هدف خاص و حتی دارای بخش‌های مخفی است. این موضوع را با دیدن حجم ۱۳مگابایتی نرم‌افزار به سادگی متوجه خواهید شد (اگر واقعا این نرم‌افزار صرفا دارای صفحه‌ای خالی باشد،‌حجمش به‌سختی به ۵۰۰کیلوبایت خواهد رسید)

هدف این نرم‌افزار، نشان دادن بی‌ارزش بودن و به اصطلاح “هیچ چی” بودن دنیای غیر‌واقعی و موبایلی است. در واقع نرم‌افزار Nothing به شما می‌گوید یک نرم‌افزار، صرفا یک نرم‌افزار است و در واقعیت امر هیچ کاری را انجام نمی‌دهد!

 

راز های نرم‌افزار Nothing :

اگر بعد از اجرای اپلیکیشن، به ترتیب «بالا بالا، پایین پایین، چپ راست، چپ راست» را با سوایپ (کشیدن انگشت تان روی صفحه) بزنید، صفحه ای با دکمه های A ،B و Play باز می شود. اکنون ابتدا روی B، سپس A و در نهایت Play کلیک کنید تا همانند بعضی کاربران گوگل پلی، انقلابی در زندگی تان به وجود بیاید.

با این کار، بازی شما را به یک ویدیو ۱۰ ساعته می فرستند. پیشنهاد می کنیم این کار را انجام داده و ویدیو را ببینید اما اگر حوصله نصب اپلیکیشن را ندارید، بنابراین ما خیال تان را راحت کنیم؛ ویدیو به نمایش در آمده، دویدن پیاپی یک حیوان را نشان می دهد. همین.

یعنی این همه وقتی که گذاشته اید برای یک ویدیو بیهوده بوده است. نمی توان هم خرده گرفت، سازنده از همان ابتدا هدفش را با اپ مشخص کرده بود؛ Nothing هیچکاری انجام نمی دهد.

در صورتی که موبایل خود را تکان دهید باز یک راز جدید خواهید دید.در این حالت، رنگ صفحه عوض شده و برنامه به شما می گوید که این کار را تکرار نکنید. با تکرار مداوم، در نهایت گیفی به نمایش گذاشته می شود.

 


بخش نظرات در نسخه‌ی نهایی سایت فعال خواهد شد.
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت