ارسال فایل حجیم در اینترنت

ارسال فایل حجیم در اینترنت

معرفی و آموزش سرویس‌هایی برای ارسال فایل حجیم

 

آیا به دنبال راهی برای ارسال فایل حجیم در اینترنت هستید؟ Gmail دارای یک محدوده ۲۵ مگابایت است، اما نگران نباشید؛ روش‌های زیادی برای ارسال فایل‌های بزرگ در اینترنت وجود دارد، مانند ارسال جدید فایرفاکس موزیلا

ارسال فایل حجیم در اینترنت

آیا تا به حال سعی کرده‌اید یک پرونده را برای کسی ایمیل کنید، و سرویس ایمیل بگوید فایل خیلی بزرگ است؟ همانطور که این اتفاق ممکن است ناامیدکننده باشد، بسیار رایج است و البته قابل حل

اکثر سرویس‌های ایمیل اندازه به فایل را محدود می‌کنند. به عنوان مثال، Gmail و یاهو اندازه یک فایل را به ۲۵ مگابایت محدود می‌کنند. بنابرین حتی فیلمی کوتاه را نمیتوانید ارسال کنید.

 

ارسال فایل حجیم در اینترنت با فایرفاکس (Firefox Send)

Firefox Send یک سرویس انتقال رایگان از موزیلا است که به شما اجازه می‌دهد فایل‌هایی را از هر مرورگر روی کامپیوتر به اشتراک بگذارید. نسخه بتا برای Android نیز موجود است، هر چند که توضیح برنامه هشدار می‌دهد که ممکن است ناپایدار باشد.

اگر شما وارد نشوید (عضویت نداشته باشید)، می‌توانید فایل‌هایی را به اندازه ۱ گیگابایت به اشتراک بگذارید. اگر شما با یک حساب فایرفاکس وارد شوید، ارسال پرونده‌ها به اندازه ۲.۵ گیگابایت را ممکن می‌سازد. زمانی که یک فایل را از طریق ارسال به اشتراک می‌گذارید، گیرنده یک لینک برای کلیک و دانلود آن دریافت می‌کند.

ارسال فایل حجیم در اینترنت - ژوکر

ارسال با رمزنگاری نقطه به نقطه برای ایمن کردن پرونده مشترک شما، بنابراین از نقطه‌ی ارسالی به نقطه‌ای که باز می‌شود، حفاظت می‌شود. شما می‌توانید فایل خود را کنترل کنید تا مشخص کنید وقتی لینک آن منقضی می‌شود، چند بار می‌تواند بارگیری شود، و آیا کسی برای باز کردن آن نیاز به گذرواژه داشته باشد یا نه.

برای استفاده از مرورگر فایرفاکس روی کامپیوترتان، به صفحه Firefox Send مراجعه کنید. اگر شما در حال حاضر یک حساب کاربری فایرفاکس ندارید، می‌توانید برای یکی از آن‌ها ثبت‌نام کنید.

در پنجره بارگذاری شده، فایل‌ها را بکشید و یا فایل‌هایی را انتخاب کنید که می‌خواهید از کامپیوتر خود به اشتراک بگذارید.

ارسال فایل حجیم در اینترنت - ژوکر

سپس می‌توانید درباره گزینه‌های امنیتی اشتراک گذاری چند لینک تصمیم بگیرید، مانند اینکه آیا این پیوند بعد از تعداد خاصی از دانلود و یا مقدار مشخصی زمان به پایان خواهد رسید.

همچنین برای امن کردن فایل‌های ارسال‌شده از یک گذرواژه نیز استفاده می‌شود. جعبه را برای محافظت با گذرواژه چک کنید و سپس رمز عبور را تایپ کنید. هر کس که این پیوند را دریافت کند به گذرواژه نیاز دارد تا به فایل دسترسی داشته باشد.

ارسال فایل حجیم در اینترنت - ژوکر

زمانی که فایل را به مرورگر فایرفاکس آپلود می‌کنید، سرویس اطلاعات را به رمز می‌فرستد و پیوندی ایجاد می‌کند که می‌تواند به اشتراک گذاشته شود. چندین فایل در یک آرشیو ZIP بارگذاری و بسته‌بندی می‌شوند. برای کپی کردن لینک روی دکمه لینک نسخه‌برداری کلیک کنید تا بتوانید آن را به هر جایی که نیاز دارید جایگذاری کنید.

ارسال فایل حجیم در اینترنت - ژوکر

زمانی که گیرنده لینک را دریافت می‌کند، آن‌ها می‌توانند فایل‌ها (باز کردن آن‌ها با گذرواژه، در صورت نیاز) را دانلود کنند. همچنین می‌توانید همیشه به صفحه ارسال فایرفاکس برگردید تا files را مشاهده کنید، آن‌ها را دانلود کنید، دوباره کپی کنید، یا آن‌ها را حذف کنید.

ارسال فایل حجیم در اینترنت - ژوکر

یک فایل آنلاین را ذخیره کنید

چند سرویس ایمیل می‌تواند با قرار دادن آن در یک سرویس ذخیره ابری، دسترسی به یک فایل بزرگ را به شما بدهد. این سرویس به جای فرستادن فایل حقیقی، یک لینک برای بازیابی آن فایل به صورت آنلاین ایجاد می‌کند. گزینه‌های انتخاب ویراستاران ما در این رده شامل IDrive، مایکروسافت OneDrive، CertainSafe و گوگل درایو می‌شود.

به عنوان مثال، سعی کنید پرونده بزرگی را از طریق Gmail ارسال کنید، و گوگل پیشنهاد می‌دهد فایل را در مخزن گوگل درایو تان قرار دهید. ایمیلی که شما به گیرنده خود ارسال می‌کنید شامل پیوند به فایل می‌شود که فرد به سادگی برای باز کردن فایل کلیک کرده و فایل را مشاهده می‌کند.

استفاده از یک سایت انتقال پرونده

سایت انتقال فایل شخص ثالث، مانند WeTransfer، جدا از سرویس ایمیل خودتان است و ممکن است به یک حساب کاربری نیاز نداشته باشد. این سایت‌ها با فرستادن یک لینک به فایل به صورت آنلاین کار می‌کنند. فقط فایلی را که می‌خواهید ارسال کنید آپلود کنید. نام و آدرس ایمیل خود را همراه با نام و آدرس گیرنده وارد کنید. وب سایت را به صورت آنلاین قرار داده و یک لینک برای دانلود آن ارسال می‌کند.

این پرونده چقدر می‌تواند بزرگ باشد؟ این به خدمات بستگی دارد و شما مایل به پرداخت آن هستید. رفتن به مسیر آزاد معمولا فایل خود را به یک اندازه خاص محدود می‌کند. انتخاب یک گزینه اشتراک یا پرداخت حق ارسال فایل‌های بزرگ‌تر را به شما می‌دهد. در اینجا سه سرویس انتقال فایل که ارزش امتحان کردن را دارند آورده شده‌است:

 

ارسال فایل حجیم در اینترنت با DropSend

ارسال فایل حجیم در اینترنت - ژوکر

DropSend به شما این امکان را می‌دهد که یک ایمیل برای گیرنده خود تنظیم کنید و فایلی را که می‌خواهید ارسال کنید را ضمیمه کنید.

گیرنده شما یک ایمیل با یک لینک به فایل برای دیدن آن و یا دانلود آن دریافت می‌کند. DropSend سه برنامه شخصی را ارائه می‌دهد. رایگان به شما این امکان را می‌دهد که فایل‌ها را به اندازه ۴ گیگابایت تا پنج بار در ماه ارسال کنید. برای ۵ دلار در ماه، شما می‌توانید فایل‌هایی را به اندازه ۸ گیگابایت تا ۱۵ بار در ماه ارسال کنید. این برنامه ۹ میلیون‌دلاری به شما این امکان را می‌دهد تا پرونده‌هایی را به ۸ گیگابایت در ماه به اندازه ۴۵ بار در ماه ارسال کنید.

 

ارسال فایل حجیم در اینترنت با MyAirBridge

ارسال فایل حجیم در اینترنت - ژوکر

با MyAirBridge، شما می‌توانید یک فایل را آپلود کنید و لینک آن را به یک گیرنده خاص آپلود کنید و یا فقط فایل را آپلود کنید و یک لینک برای اشتراک با هر کسی ایجاد کنید.

شما می‌توانید یک پرونده به اندازه ۲۰ گیگابایت رایگان ارسال کنید. برنامه ماهانه ۲.۹۹ دلاری پرونده‌ها تا ۵۰ گیگابایت را پوشش می‌دهد، برنامه ۱۰.۹۹ $ در هر ماه پرونده‌ها را به اندازه ۷۰ گیگا بایت هدایت می‌کند، و برنامه Enterprise $ ۶۵.۹۹ – هر ماه اجازه می‌دهد تا پرونده‌ها تا حد ۱۰۰ گیگابایت بالا رود.

 

ارسال فایل حجیم در اینترنت با Filemail

ارسال فایل حجیم در اینترنت - ژوکر

Filemail سریع و ساده است. یک فرم ایمیل با آدرس و آدرس گیرنده تان پر کنید، پیام خود را ترکیب‌بندی کنید، فایل‌های خود را وصل کنید، و پیام خود را ارسال کنید.

سپس گیرنده شما یک لینک را برای دانلود و یا مشاهده آن به صورت آنلاین دریافت می‌کند. Filemail همچنین برنامه‌هایی برای رایانه‌های رومیزی، آیفون، iPads و آندروید عرضه می‌کند. گزینه رایگان به فایل‌های به اندازه ۵۰ گیگابایت اجازه می‌دهد، در حالی که برنامه Filemail $ ۱۵ در هر ماه از اندازه‌های نامحدود فایل پشتیبانی می‌کند.

 


 

1
دیدگاه بگذارید

1 نظرات
0 پاسخ‌ها
0 دنبال کننده‌ها
 
بیشترین پاسخ‌ها
داغ ترین پاسخ ها
1 نظر دهنده‌ها
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
tadrishasani15

ممنون از مطلب مفیدتون.

هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت