افزایش سرعت دانلود تصاویر و ویدیو های تلگرام

| آموزش افزایش سرعت دانلود فیلم ها و فایل های حجیم تلگرامی با سرعت بالا |

با توجه به اینکه سرورهای شبکه توزیع محتوای پیام رسان تلگرام (CDN) در ایران باطل اعلام و سرورهای مربوط از مدار خارج شدند، سرعت این پیام‌رسان دچار کاهش شدیدی شده است به طوری که دانلود تصاویر و ویدئو‌ها در تلگرام به کندی صورت میگیرد.

این کاهش سرعت برای کاربران ایرانی تلگرام تبدیل به مشکلی عذاب آور شده است؛ شما می‌توانید با دنبال کردن دستور‌العمل‌های زیر، تصاویر و ویدئو های تلگرامی را با سرعت بالا دریافت نمایید.

شما با استفاده از روش معرفی شده در این سایت میتوانید فایل ها و ویدئو های خود را با سرعت بالا دانلود نمایید. این روش برای تمام فایل‌های موجود در تلگرام اعم از موزیک، فیلم، عکس و گیف، فایل‌های فشرده و تمام فرمت‌های مختلف قابل استفاده بوده و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه برای شما وجود نخواهد داشت.

با این حال با توجه به زمان کم دانلود تصاویر، بهتر است از این روش برای دانلود فایل‌های حجیم تلگرامی استفاده نمایید.

افزایش سرعت دانلود تصاویر و ویدیو های تلگرام

آموزش افزایش سرعت دانلود تصاویر و ویدیو های تلگرام

با توجه به اینکه کاهش سرعت به دلیل اعمال تغییرات بر سرور‌های تلگرام بوده است (از مدار خارج کردن CDN تلگرام) شما می‌توانید با تبدیل فایل‌ها و ویدئو‌ها تلگرامی به لینک‌های دانلودی، فایل یا ویدئو مورد نظر خود را با سرعت بالا (حداکثر سرعت) دانلود نمایید.

نحوه افزایش سرعت دانلود فیلم ها و فایل های تلگرام به این صورت است که :

  1. وارد یکی از این دو ربات شوید : @GetPublicLinkBot یا @urltbot
  2. ربات را start کنید
  3. فایل یا ویدئو موردنظرتان را به ربات فوروارد کنید
  4. اکنون ربات لینک دانلود فایل موردنظر را در اختیار شما قرار میدهد. شما می‌توانید این لینک را با نرم‌افزار‌های مدیریت دانلود (مانند‌:‌ idm و adm) با سرعت بالا دریافت نمایید.

1
دیدگاه بگذارید

1 نظرات
0 پاسخ‌ها
0 دنبال کننده‌ها
 
بیشترین پاسخ‌ها
داغ ترین پاسخ ها
1 نظر دهنده‌ها
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
مهدی

آقا دمت گرم

هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت