بانک شماره ایرانسل

 

بانک شماره ایرانسل

بزرگترین بانک شماره ایرانسل به تفکیک شهر و استان‌ها

مقدمه

بازاریابی از طریق ارسال پیامک یکی از راه‌های مرسوم برای کسب‌درآمد می‌باشد. در این روش شما با داشتن بانکی از شماره‌ها و همچنین یک پنل ارسال پیام، اقدام به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی کرده و در نتیجه افزایش مشتری و فروش داشته باشید.

از طرفی با گسترش شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها، تبلیغ در این بستر دارای بازدهی بیشتر و هزینه‌ی تمام‌شده‌ی کمتر می‌باشد.

مزایای بازیابی از طریق پیام‌رسان‌ها

برای بازاریابی از طریق پیام‌رسان‌ها (تلگرام، واتس‌آپ و…) نیازمند داشتن بانکی از شماره‌ها می‌باشد تا بتنوانید پیام خود را به فرد موردنظر ارسال نمایید.

 

بانک شماره‌ی ایرانسل به تفکیک شهر‌ها

این بانک شامل میلیون‌ها شماره‌ی ایرانسلی می‌باشد که به‌صورت دقیق و منظم جمع‌آوری شده‌اند. شماره‌های موجود در این بانک، به‌صورت تفکیک شده بر اساس استان‌ها و شهر‌ها می‌باشد در نتیجه برای تبلیغات بسیار مناسب خواهد بود.

خصوصیات بانک شماره ایرانسل در یک نگاه

یکی از خصوصیات قابل توجه این بانک، تفکیک بسیار دقیق شماره‌ها بر اساس شهر‌ها است که بازدهی تبلیغ را چندین برابر خواهد کرد برای مثال اگر فردی بخواهد برای بوتیک خود در شهرش تبلیغ کند میتواند به سادگی شماره‌های مربوط به شهرش را از لیست استخراج کرده و از آن در تلگرام یا… استفاده کند.

 

تفکیک شماره‌ها بر اساس نام استان

بانک شماره ایرانسل

 

تفکیک شماره‌ها بر اساس نام شهر و منطقه

بانک شماره ایرانسل

 

همانطور که مشاهده می‌کنید این بانک دارای دسته‌بندی بسیار منظم می‌باشد و استفاده‌ی از آن بسیار ساده خواهده بود. در این بانک شماره‌ی تکراری وجود نداشته و بهم‌ریختگی در آن مشاهده نمی‌شود.

بسیاری از شرکت‌های تبلیغاتی برای در اختیار قرار دادن این نوع بانک شماره قیمت‌های بالایی را از شما دریافت خواهند کرد اما در سایت ژوکر، تنها با پرداخت مبلغ ۸/۰۰۰تومان می‌توانید این پکیج کامل را دریافت نمایید.

خرید بانک شماره ایرانسل

نام پکیج : بانک شماره ایرانسل به تفکیک شهر و استان‌ها

محصولات موجود در پکیج :

  • بانک شماره ایرانسل به تفکیک شهر و استان (rar)

قیمت : ۱۲.۰۰۰تومان ۸.۰۰۰تومان

 

۸.۰۰۰ تومان - خرید

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت