بازی Ring Of Elysium

نقد و بررسی بازی Ring Of Elysium

معرفی بازی Ring Of Elysium

شرکت tecent که يک شرکت بازي سازي چيني مي باشد در سال ۲۰۱۸ از بازی Ring Of Elysium رونمايي کرد.اين بازي در سبک بتل رويال مي باشد درست به مانند بازي هاي پابجي و فورتنايت و با اپديت جديد توان رقابت خود را به رخ اين دو بازي کشيده است.
اين بازي تقريبا ويژگي هاي بارز بازي پابجي را دارد و کمي هم با درون مايه ي فورتنايت ترکيب شده؛در این مقاله سعی کردم چندین ویژگی مهم این بازی را برای شما توصیف کنم.بدون تردید از جذابیت های بازی به حساب می آیند.

 

طراحی Advanture Pass

 بازی Ring Of Elysium

اگر بتل پس بازي را خريداري کنيد به ازاي هر مرحله يک آيتم کازمتيک و تزئيني جذاب دريافت مي‌کنيد.
درصورت نخريدن بتل پس و بازي بصورت رايگان نيز هر دو مرحله يک بار به شما آيتمي کازمتيک داده مي‌شود که گرچه به اندازه جوايز پولي بازي جذاب نيست،اما به زيباتر شدن چهره کارکترتان کمک مي‌کند.با بازي بيشتر صندوقچه هايي حاوي ويژگي هاي جديد و حتي کاراکتر هاي جديد مي شويد.
متاسفانه هر چقدر زيبا و جذاب باشيد کسي جز خودتان و هم تيمي هايتان قادر به ديدن شما نخواد بود.و به مانند پابجي محيطي به نام لابي نخواهيد داشت که در آن عرض اندام کنيد.
با اين حال اطمينان داشته باشيد که با بازيکنان هم سطح خودتان مبارزه خواهيد داشت.نه بازيکناني بسيار بيشتر از شما تجربه دارند.
در قسمت appearance شما مي توانيد کاراکتر خود را شخصي سازي کنيد.در اين بازي حتي افرادي که هيچ هزينه ايي نمي کنند به مرور و کسب امتياز توان شخصي سازي خود را خواهند اشت.
حتي شخصيت هاي از پيش تايين شده به جز خودتان نيز در دسترس است که البته با پيشروي در بازي مي توان به آن دست يافت.

انتخاب محل شروع بازي
 بازی Ring Of Elysium

در بازی Ring Of Elysium خبری از چتر و پريدن از هواپيما به مانند پابجي نيست نقشه انقدر بزرگ است که مي توانيد مکان دلخواه خودتان را انتخاب کنيد چه در کنار خانه ها و چه در کنار کوه و دريا شما محل مورد نظر را انتخاب کنيد و بازي را از همان نقطه شروع مي کنيد.
اگر بازي گروهي مي کنيد مي توانيد با دوستانتان يک نقطه را انتخاب کنيد.بازي به شما براي شروع سه امکان را مي دهد.فقط از يکي از ان ها مي توانيد استفاده کنيد:
– اولين ان داشتن گلايدر مي باشد . پرواز کردن از نقطه اي به نقطه ي ديگر
– دوم استفاده از دوچرخه براي پيمودن مساحت هاي زياد
– سوم طناب مخصوص کوه نوردي براي بالا رفتن از کوه و برج ها و ساختمان ها
 بازی Ring Of Elysium

کلاس اول gliding pack

پرواز با گلايدر از نقطه اي به نقطه ي ديگر .امکان استفاده از کلت و اصلحه هاي سبک براي جلوگيري از تيراندازي به شما در پرواز فراهم است؛ناگفته نماند که در اول بازي شما با يک وينچستر و مقداري کاور خواهيد بود تا توان مبارزه در ابتداي مسابقه را داشته باشيد.
دستگاه ديگري در اين پک قرار دارد که به شکل قايق است و با آن مي توانيد در آب با سرعت بيشتري شنا کنيد.

کلاس دوم bmx pack

دوچرخه ي مخصوص کوهستان با توانايي انجام حرکات نمايشي .به نظرم بهترين پک همينه مي توانيد از اين بسته (پک) در اکثر موقعيت ها استفاده کنيد.جا به جايي سريع بدون انکه به شما تيري برخورد کند( البته تیز گاز بدین 🙂 ) از ويژگي هاي اين بسته مي باشد.
وينچستر و قايق در اين بسته وجود دارد.

کلاس سوم grappling hook pack

استفاده از اين طناب کوهنوردي مهم ترين بخش اين بسته مي باشد.رفتن به بالاي برج ها و ساختماها و حتي کوه ها براي پيروزي در سبک بازي بتل رويال بسيار مهم است.

محيط زيباي بازي

 بازی Ring Of Elysium

بدون شک نسبت گرافيک و رم در اين بازي به نسبت کيفيت محيط بازي قابل قبول است.در فصل دوم اين بازي هم محيط کوهستاني و هم محيط جنگلي و دريايي در يک نقشه وجود دارد.همين علت باعث جذاب تر شدن بازي شده است.
لگ بازي به خاطر وجود نداشتن تنظيمات گرافيکي سنگين در مقايسه با پابجي (ورژن pc) به شدت کاهش يافته است.

اينونتوري هوشمند

 بازی Ring Of Elysium
در بازی Ring Of Elysium تمام اجزاي اسلحه از قبيل دوربين و … به صورت خودکار به اسلحه متصل ميشوند،اين امر باعث افزايش سرعت شما در بازي ميشود.
عدم وجود ويژگي‌هاي واقع گرايانه در اسکوپ سلاح‌ها نيز يکي از ايرادات بازيست.
پابجي پس از مدتي با اضافه کردن افکت‌هاي واقع گرايانه به اسکوپ‌ها کاري کرد تا هدف گيري و نگاه کردن از طريق آن‌ها حسي همانند نگاه کردن در يک عدسي واقعي را داشته باشد.
در کل پيدا کردن شخصي که بهشما تيراندازي مي کند سخت است. اگر فردي در يک مکان براي مدت طولاني بماند،
و با يک اسنايپ کمين کند به سختي ميتوان آن را پيدا کرد.شايد به همين خاطر است که صرف نظر از سيستم سه بعدي صداي بازي براي تشخيص جهت تيراندازي، آيکوني جهت نشان دادن جهت گلوله شليک شده در بازي تعبيه شده است.
همچنين جرقه‌اي از که سر اسلحه‌ دشمنتان پديدار مي‌شود به خوبي مي‌تواند موقعيت او را در فاصله‌اي دور براي شما مشخص کند.

سيستم کاور گيري

 بازی Ring Of Elysium
جعبه هايي به شکل کمک هاي اوليه در دسترس است تا فرد مجروح بتواند مجدد کاور کسب کند و اميد به پيروزي داشته باشد. پس از کسب جعبه هاي کمک اوليه با زدن دکمه هاي ۸-۹ مي توانيد کاور کسب کنيد.

وجود ساختمان زياد در نقشه

 بازی Ring Of Elysium
اين ويژگي در بازی Ring Of Elysium به بازيکن خيلي کمک مي کند تا بتواند بهترين اسلحه ها و امکانات مربوط به آن را کسب کند تا نبرد بهتري داشته باشد.مواظب باشيد که در اين ساختمان ها با افرادي که براي منابع آماده اند مواجه خواهيد شد و جنگ از اين جا شروع ميشود.

کوچک شدن نقشه 

 بازی Ring Of Elysium

بعد از هر ۳ دقيقه نقشه شروع به محدود شدن مي کند به اين شکل که افرادي که در بخش حذف شده نقشه قرار بگيرند عملا پس از مدتي از بازي خارج ميشوند و حذف ميشوند.
اين کار انقدر ادامه پيدا مي کند تا نقشه به يک نقطه ي کوچک تبديل ميشود.کم کم بالگرد نجات به آن مکان مي آيد.
سه نفر اخر مي توانند سوار بالگرد نجات شده و برنده شوند.

وجود وسيله ي نقليه ي متفاوت
 بازی Ring Of Elysium
تنوع وسايل نقليه براي نقل انتقال و زياد است مي توان روي آن ها حساب کرد.تفاوت زیادی بین انواع وسیله ی نقلیه وجود ندارد و فقط،هدف اصلی رسیدن به مقصد مورد نظر است.

وجود بالن اير دراپ

 بازی Ring Of Elysium
اين بالن ها در بازي به روي نقشه فرود مي آيند:
در بازی Ring Of Elysium مانند فئرت نایت و پابجی بالن های منبع در نظز گرفته شده و داراي اسلحه و کاور و جليقه ي ضد گلوله و تفنگ های قوی تر از جمله اسنایپ … براي امادگي بهتر در نبرد مي باشد.مراقب باشید هميشه منابع گول زننده هستند و نبرد براي ان ها به شدت بالاست.

تغییر حالت سوم شخص به اول شخص

 بازی Ring Of Elysium
با یک بار راست کلیلک می توانید از حالت سوم شخص به اول شخص منتقل شوید تا تیر اندازی با دقت تری داشته باشید و دوباره با همان کلیک به حال قبل بازگردید.

جذب غنیمت جنگی

 بازی Ring Of Elysium
بعد از نبرد تن به تنی که داشتید و اگر شما برنده ی نبرد بودید و زنده ماندید می توانید به کوله پشتی فرد مقتول رفته و ابزار لازم خود را از به عنوان غنیمت در اختیار خود بگیرید.

بالگرد نجات
 بازی Ring Of Elysium
داستان بازی بر محور همین بالگرد است که برای نجات ورزش کاران گیر افتاده در جزیره ایی خالی از سکنه می باشد.
این جزیره که به علت فعالیت آتشفشان کم کم به جهنم تبدیل می شود و بالگردی که فقط ظرفیت سه نفر را دارد باعث جنگ بین افراد حاضر در جزیره میشود.

در نهايت

اميدوارم معرفي بازي Ring Of Elysium کامل بوده باشه.اين بازي رو ميتوانيد خيلي راحت از برنامه Steam دانلود کنيد تا براي مدتي با خودتان و دوستانتان سرگرم باشيد.

لازم به ذکر است برای دانلود بازی از این سایت باید عضو آن شوید برای این کار نیاز به داشتن email برای تایید هویت دارید.


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت