بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

معرفی بهترین سایت ها برای کوتاه کردن لینک

در این لیست قصد دارم ۷ سایت که از بهترين سایت های کوتاه کننده لينک هستند را به شما معرفی کنم.

مزاياي استفاده از کوتاه کننده لينک چيست؟

۱. وقتي پيوندهاي طولاني را در رسانه هاي اجتماعي ارسال مي کنيد،مي تواند مانند اسپم به نظر برسد يا کاربران را از کليک روي چيزي که آنها نمي شناسند بترساند.
به طور خاص،اضافه کردن پارامترهاي رديابي به پيوندهاي شما مي تواند منجر به URL هايي شود،که براي کسي که با روشهاي معمولي رديابي پيوند نا آشنا است،طولاني و گيج کننده به نظر برسد.كوتاه كننده هاي پيوند مي توانند پيوندهاي اسپمي را به لينك هاي روشن و مختصر ساده كنند.
۲. بسياري از بهترين سایت های کوتاه کننده لينک همچنين به شما این امکان را مي دهند تا عملکرد و تحليل هاي لينک خود را رديابي کنيد،که مي تواند به شما کمک کند درک کنيد کدام قسمت از محتوا در سيستم عامل هاي خاص بهترين عملکرد را دارند.
۳. در هر شبکه رسانه ی اجتماعي ميزان کاراکترهايي را که مي توانيد در پست هاي خود داشته باشيد،محدود مي کند.توييتر و لينکدين به ترتيب داراي ۲۸۰ و ۶۰۰ نويسه کوتاهترين شخصيت را دارند،بنابراين اگر در يکي از پست هاي خود به يک لينک يا يک هشتگ اضافي نياز داريد،کوتاه کننده لينک مي تواند به شما کمک کند.

بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

۱.bit.ly

Bit.ly يک پلت فرم کوتاه کننده لينک است که يک داشبورد جامع را نشان مي دهد که معيارهاي عملکردی پيوندهاي شما را نشان مي دهد.مانند نرخ کليک از طريق،آمار کانال و اطلاعات جغرافيايي افرادي که روي پيوندهاي شما کليک مي کنند.آنها همچنين لينک هاي مارک دار را ارائه مي دهند و با نرم افزار مديريت رسانه هاي اجتماعي مانند Sprinklr ، Sprout Social، Buffer، Hootsuite و HubSpot ادغام شده اند،تا به شما در توزيع يکپارچه لينک هاي کوتاه شده خود از طريق پروفايل رسانه هاي اجتماعي کمک کنند.حساب رايگان Bit.ly حداکثر ۵۰۰ لينک مارک تجاري،۱۰،۰۰۰ پيوند بدون مارک و گزارش اطلاعات در مورد ارجاع کنندگان برتر شما را ارائه مي دهد،
که براي مشاغل کوچک ايده آل است.برنامه سازماني آنها به شما امکان مي دهد تا براي پيوند هاي مورد نظر خودتان از مارک تجاري استفاده کنيد.
اين بهترين راه حل براي مشاغل بزرگ است که مي خواهند از هر پيوند در کمپين هاي بازاريابي خود مارک و رديابي داشته باشند.

۲. bl.ink

بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

از بین بهترين سایت های کوتاه کننده لينک یکي از کوتاه کننده هاي پيوند قوي تر، Bl.ink پيوندهايي با مارک هوشمند ارائه مي دهد که به شما اين امکان را مي دهد،
پيوندهاي دلخواه ايجاد کنيد که حاوي کلمات مرتبط باشد و فقط يک رشته تصادفي از کاراکترها را نداشته باشد. آنها همچنين گزارشهاي تحليلي ارائه مي دهند که مي توانند براساس تاريخ،زمان،زبان،مراجعه کنندگان،دستگاه و مکان،کليکها را رديابي کنند و با ابزارهاي تحليلي وب مانند Google Analytic ، Adobe و ديگران ادغام شوند.
Bl.ink چهار رده اشتراک ارائه مي دهد: يک برنامه رايگان يک برنامه براي افراد و تيم هاي کوچک با حداکثر ۱۵ کاربر،يک برنامه براي تيم ها و مشاغل با حداکثر ۵۰ کاربر و يک برنامه براي سازمان هاي بزرگ با بيش از ۵۰ کاربر.با شروع ۱۲ دلار در هر ماه،آنها برنامه هاي خود را بر اساس ميزان پيوندهايي که مي خواهيد ايجاد و پيگيري کنيد،قيمت گذاري مي کنند.به عنوان مثال،کاربران رايگان مي توانند حداکثر ۱۰۰۰ پيوند ايجاد کرده و در هر لينک حداکثر ۱۰۰۰ کليک را مشاهده کنند.پس از آن شما با توجه به تعداد پيوندهايي که ايجاد مي کنيد و پيگيري مي کنيد،پرداخت را انجام خواهید داد.

۳. Rebrand.ly

بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

Rebrand.ly با جلب اعتماد بيش از ۲۵۰،۰۰۰ مشتري،يک پلت فرم کوتاه کننده لينک است که مي تواند لينک هاي شما را مارک کند،معيارهاي عملکردي آنها را رديابي کند،يا با بيش از ۵۰ سيستم عامل ديگر ادغام شود تا پيوسته لينک هاي خود را به اشتراک بگذارد.Rebrand.ly با دو برنامه براي افراد و دو برنامه براي تيم ها،راه حل هاي کوتاه کردن لينک را براي شرکت هاي کوچک و تجاري ارائه مي دهد.به عنوان مثال،برنامه استارتاپ آنها ۵۰،۰۰۰ کليک رديابي شده،۵۰۰۰ پيوند مارک دار و ۵ نام دامنه سفارشي با ۲۹ دلار در ماه را ارائه مي دهد،در حالي که برنامه حق بيمه آنها ۲۰۰۰،۰۰۰ کليک پيگيري شده،۲۰۰،۰۰۰ پيوند مارک دار و ۲۰ نام دامنه سفارشي را با ۴۴۹ دلار در ماه ارائه مي دهد.

۴.Ow.ly

بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

Hootsuit Ow.ly توسط بستر مديريت رسانه هاي اجتماعي توسعه يافته است،کوتاه کننده پيوندي است که در هر حساب Hootsuite رايگان درج شده است.
با استفاده از Ow.ly مي توانيد لينک هاي خود را توزيع کرده و معيارهاي عملکردي آنها را مستقيماً در سکوي Hootsuite رديابي کنيد،که به شما اين امکان را مي دهد هر پيوندي را که براي پروفايل هاي رسانه هاي اجتماعي تان ارسال مي کنيد را کوتاه کنيد.Ow.ly براي هرکسي که از Hootsuite به عنوان پلت فرم مديريت رسانه هاي اجتماعي خود استفاده مي کند،بهترين گزينه است.

۵. Buff.ly
بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

Buff.ly مشابه ابزار کوتاه کردن پيوند Hootsuite،در Buffer،يک سيستم عامل ديگر مديريت رسانه هاي اجتماعي است.با Buff.ly،مي توانيد پيوندهاي خود را کوتاه کرده،آنها را شخصي سازي کنيد،آنها را در تمام پروفايل هاي رسانه هاي اجتماعي خود توزيع کرده و معيارهاي عملکرد آنها را درست در بستر Buffer پيگيري کنيد.
Buff.ly براي هرکسي که از بافر به عنوان پلت فرم مديريت رسانه هاي اجتماعي خود استفاده مي کند مناسب است.

۶.TinyURL

استفاده از TinyURL ساده است. تمام کاري که شما بايد انجام دهيد اين است که به TinyURLML برويد و دستورالعمل ها را مطالعه و پيروي کنيد.مي توانيد به سرعت پيوند مورد نظر خود را براي URL کوتاه و همچنين نام مستعارخود را داشته باشيد.اگر کسي از نام مستعار شما استفاده نکند،پيوندي که به دست مي آوريد چيزي شبيه به “tinyurl.com/alias” خواهد بود.

بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

پس از پر کردن اطلاعات URL و مطبوعات ارسال،به شما سه نوع URL نشان داده مي شود: پيوند طولاني،يک لينک کوتاه توليد شده و يک سوم که مي تواند به عنوان پيش نمايش صفحه وب استفاده شود.
براي مثال :

بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

۷.Tiny.CC

Tiny.CC یکی از  بهترين سایت های کوتاه کننده لينک است که این را امکان مي دهد تا لينکهاي کوتاه و موقت را ايجاد کنيد و به سادگي با قرار دادن پيوند طولاني خود در يک جعبه متن و فشردن Shorten کار را تمام شده فرض کنید لینک کوتاه خود را تحویل  بگیرید.مانند TinyURL،مي توانيد اين پيوندها را نيز شخصي سازي کنيد.
اگر شما ثبت‌نام کنيد و يا به يک مشترک ويژه تبديل شويد،مي‌توانيد لينک‌هاي non داشته باشيد و URL ها را بعدا ويرايش کنيد.اگر شما يک کاربر مهمان هستيد،اين پيوند در نهايت منقضي مي‌شود و شما نمي‌توانيد زماني که پيوند ساخته شد آن را ويرايش کنيد.

بهترين سایت های کوتاه کننده لينک

مرور لينک کوتاه کننده :

اگر شما مجبور به اشتراک گذاشتن چند لينک بزرگ هستيد در کوتاه کردن آن لينک مشکلي به وجود نمي آيد زيرا کار ساده اي در پيش داريد.
علاوه بر اين که لینک کوتاه دارای حجم کمتر است،لينک‌هاي کوتاه شده نيز مي‌توانند براي آگهي‌هاي چاپ، علايم فيزيکي،و يا مکان‌هايي که شما نمي‌توانيد به يک سايت ديگر لينک دهيد،مفيد باشد.تعدادي سايت وجود دارد که وب سايت هارا کوتاه مي کنند،براي اينکه سايت بهتري را براي کوتاه کردن وبسايت يا پيوند و لينک انتخاب کنيد به دونکته توجه کنيد :
اگر از يک نرم افزار تحليلي مانند Google استفاده نمي کنيد،ممکن است بخواهيد از يک لينک کوتاه استفاده کنيد که شامل آمارهاي اساسي،مانند ديدگاه هاي صفحه است.
از طرف ديگر،اگر مي خواهيد پيوند خود را شخصي سازي کنيد،یک Shorter نيز مي خواهيد که به شما امکان مي دهد اين کار را انجام دهيد.


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت