سخت‌افزار مورد‌نیاز برای استخراج بیت‌کوین

سخت‌افزار مورد‌نیاز برای استخراج بیت‌کوین

| بخش اول مجموعه‌ی آموزشی استخراج بیت‌کوین |

در ابتدای ورود بیت‌کوین، استخراج آن توسط سیستم‌های معمولی مانند لب‌تاب یا کامپیوتر نیز ممکن بود و این فرایند (ماین کردن یا استخراج کردن بیت‌کوین) برای فرد استخراج‌کننده چندان هزینه‌بر نبود اما با گذشت زمان و افزایش ماینر‌ها که نتیجه‌ی آن استخراج شدن تعداد زیادی بیت‌کوین بود، استخراج بیت‌کوین سخت تر شد و استخراج توسط سیستم‌های ضعیف و معمولی سخت و حتی غیر‌ممکن شد.

البته امکان اجرای نرم‌افزار‌های ماینر یا استخراج‌گر بر روی تمام سیستم‌ها ممکن است اما داشتن انتظار بازدهی از آن‌ها چندان معقول نیست و حتی اگر بتوانید با استفاده از سیستم‌های معمولی به نتیجه برسید مطمئن باشید با احتساب انرژی و وقت صرف شده برای این استخراج، سودی به شما نخواهد رسید.

+ لازم به ذکر است که انرژی مورد‌نیاز برای استخراج بیت‌کوین (مخصوصا برق) به دلیل وقت‌گیر بودن و استفاده‌ی زیاد از منابع سیستم بسیار زیاد است و قبل از استخراج باید به فکر تامین این انرژی بود.

استفاده از سخت‌افزار مخصوص برای استخراج (ماین – mine) بازدهی کار را بسیار زیاد خواهد کرد. استفاده از این سخت‌افزار‌ها علاوه بر افزایش سرعت استخراج بیت‌کوین، مصرف برق را به‌صورت قابل توجهی کاهش داده و نتیجتاً باعث کاهش هزینه و افزایش سود خواهد شد.

چرا باید بیت‌کوین استخراج کنیم:

زمان مورد‌نیاز برای استخراج ۱ بیت‌کوین چقدر است؟

این زمان برای سیستم‌های قدرتمند معمولا بیش از ۴۵روز است. این زمان همواره افزایش خواهد یافت.

سخت‌افزار مورد‌نیاز برای استخراج بیت‌کوین را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه‌های زیادی اقدام به فروش ابزار مورد‌نیاز برای استخراج بیت‌کوین می‌کنند. موضوع اصلی برند سخت‌افزار موردنظر است که در همین مطلب بهترین برند‌ها را برای استخراج بیت‌کوین معرفی کرده‌ایم.

شما می‌توانید از وب‌سایت‌های معتبری چون آمازون سخت‌افزار مورد‌نظرتان را خریداری نمایید. البته برخی از سایت‌های ایرانی نیز در این زمینه فعالیت دارند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده نمایید.

پیشنهاد ما خرید سخت‌افزار مورد‌نظر از آمازون است. شما می‌توانید پس از خرید، آن را به‌صورت پستی (واسطه‌گری) دریافت نمایید.

 

پایان مقاله‌ی “سخت‌افزار مورد‌نیاز برای استخراج بیت‌کوین” از مجموعه‌ی آموزش استخراج بیت‌کوین

منتظر قسمت‌های دیگر این مجموعه‌ی آموزشی باشید…

 


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت