سرور مجازی نینجاگرام

سرور مجازی نینجاگرام

vps مخصوص ربات نینجاگرام + کانفیگ شده

اگر جز استفاده کنندگان ربات نینجاگرام باشید، احتمالا بعد از گذشت زمان و احساس نیاز برای استفاده‌ی جدی‌تر از این ربات با محدودیت‌هایی چون حجم و سرعت اینترنت و مشکل روشن بودن دائمی نرم‌افزار مواجه شده اید.

اگر به دنبال حل این مشکل رفته باشید احتمالا با راه حل استفاده از سرور مجازی (vps) جهت استفاده دائمی و بدون وقفه از نینجاگرام آشنا شده اید؛ سرور مجازی یا همان vps راهی برای اجرای نینجاگرام (یا هر برنامه‌ی دیگر) بدون کاهش حجم و با نهایت سرعت + استفاده‌ی بی‌وقفه و شبانه‌روزی نرم‌افزار بدون دخالت سیستم شخصی شما میباشد.

علاوه بر این موارد درصورت استفاده از سرور مجازی، میتوانید نینجاگرام خود را روی هر دیوایسی (اجرای نینجاگرام با گوشی و تبلت یا سیستم عامل مک و…) مدیریت نمایید.

سرور مجازی نینجاگرام (vps کانفیگ شده برای نینجاگرام)

با توضیحات بالا احتمالا دلیل نیاز به vps برای نینجاگرام و همچنین ضرورت استفاده از آن برای استفاده‌ی حرفه‌ای و درآمدزا از آن را درک کرده‌اید.

حال این سوال پیش می‌آید که کدام سرور مجازی برای استفاده نینجاگرام مناسب است؟

لازمه‌ی یک سرور مجازی جهت اجرای صحیح نینجاگرام، کانفیگ بودن vps جهت اجرای بدون مشکل (عدم ارور و هنگ و کراش در هنگام نصب و اجرای نرم‌افزار) ربات نینجاگرام میباشد.

بسیاری از سرور‌های مجازی به دلیل کانفیگ نبودن، فاقد امکان نصب نینجاگرام به‌صورت پیشفرض بوده و درصورت اجرای نینجاگرام با ارور و بسته شدن نرم‌افزار مواجه میشوند.

سرور مجازی مخصوص نینجاگرام “ساناسِت

شما میتوانید سرور‌های مجازی کانفیگ شده مخصوص نینجاگرام (ربات به‌صورت پیشفرض و بدون انجام تنظیمات خاص روی سرور نصب میباشد) را از مجموعه‌ی ساناسِت دریافت نمایید.

این سرور‌ها دارای قیمت بسیار مناسب بوده و کاملا برای اجرای صحیح نینجاگرام بهینه شده است.

مشاهده سرور‌های مخصوص نینجاگرام در ساناسِت

 

***

2
دیدگاه بگذارید

1 نظرات
1 پاسخ‌ها
0 دنبال کننده‌ها
 
بیشترین پاسخ‌ها
داغ ترین پاسخ ها
2 نظر دهنده‌ها
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
رازا

سلام سرویس نینجاگرامو سرور مجازی مناسبش هزینه ماهانش چه مقداره؟

هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت