سفارش نرم‌افزار اندروید

سفارش نرم‌افزار اندروید

ساخت نرم‌افزار‌های اختصاصی برای اندروید، یکی از جدیدترین خدمات وب‌سایت ژوکر است. این خدمت با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت ممکن ارائه می‌شود.

نرم‌افزار‌‌های ساخته شده:

  • کم حجم هستند
  • سریع و بدون مشکل اجرا می‌شوند
  • در تمام نسخه‌های اندروید اجرا قابل اجرا هستند (+۲.۲)
  • با توجه به سلیقه‌ی شما طراحی می‌شوند (نام نرم‌افزار، طراحی برنامه و… با توجه به خواسته‌ی شما است)
  • امکان ثبت در مارکت‌ها (به‌نام شما) به‌صورت رایگان یا پولی وجود دارد
  • تمام حقوق نرم‌افزار برای شما محفوظ خواهد بود

نرم‌افزار خواسته شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن ساخته می‌شود و برای تست عملکرد و مشاهده‌ی طراحی، در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ درصورتی که نرم‌افزار مورد‌قبول شما بود نسخه‌ی نهایی برای شما ارائه خواهد شد.

شما می‌توانید نرم‌افزار را در : کانال‌ها، سایت‌ها، مارکت‌ها و… منتشر کنید و از آن‌ها کسب‌درآمد کنید.

 

ساخت “اپلیکیشن پست” برای سایت‌ها :

همانطور که می‌دانید،‌ در انتها‌ی برخی از پست‌های سایت، نرم‌افزاری با عنوان “اپلیکیشن پست” قرار دارد. این نرم‌افزار به منظور ارائه‌ی مطلب برای افرادی که دسترسی به اینترنت ندارند ساخته شده است و باعث دسترس قرار گرفتن مطالب سایت توسط اکثر افراد می‌شوند. از طرفی با اشتراک این نرم‌افزار‌های در کانال‌ها،‌ می‌توان کاربران بسیاری را جذب سایت خود کرد.

در‌صورتی که شما صاحب سایت یا هرگونه رسانه‌ی دیگری هستید، می‌توانید با سفارش اپلیکیشن پست برای خود (با قیمت بسیار کم) افراد بسیاری را جذب سایت خود کنید.

 

هزینه‌ی سفارش نرم‌افزار:

قیمت نرم‌افزار‌ها بسته به میزان امکانات و طراحی آن‌ها متفاوت است. با این حال قیمت نرم‌افزار‌ها از ۳۰/۰۰۰ تومان (برای نرم‌افزار‌های ساده) تا مبالغ بالای ۸۰/۰۰۰ تومان (برای نرم‌افزار‌های پیشرفته یا نرم‌افزار‌هایی که مطالب زیادی دارند) متغیر است.

شما می‌توانید با مبلغ ۵۰/۰۰۰ تومان، نرم‌افزاری زیبا و متوسط (از نظر امکانات) را برای سایت، کانال یا… خود سفارش دهید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

توجه: برای اطلاع از قیمت نهایی نرم‌افزار مدنظرتان، به آی‌دی تلگرام “DR_zhoker” پیام دهید و اطلاعاتی درباره‌ی نرم‌افزار مد‌نظرتان ارائه کنید تا قیمت نهایی نرم‌افزار برایتان مشخص شود (می‌تواند از ایمیل “zhoker.ir@gmail.com” هم جهت ارسال درخواست‌تان استفاده نمایید.)

سفارش نرم‌افزار


سفارش از طریق ایمیل: zhoker.ir@gmail.com

سفارش از طریق تلگرام: DR_zhoker

 

نماد‌های سایت

nextpay_trust_logo
نماد اعتماد درگاه Pay.ir
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت