غیرفعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام

غیرفعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام

غیرفعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام

برای مدت طولانی، اینستاگرام یکی از معدود شبکه‌های اجتماعی بود که به شما امکان گردش و فعالیت آزادانه میداد بدون اینکه دیگران درباره‌ی آخرین وضعیت شما مطلع شوند اما اینستاگرام تصمیم گرفته است که مانند شبکه‌های اجتماعی چون فیسبوک، واتس‌اپ و مسنجر عمل کند.

اینستاگرام در آخرین بروزرسانی خود، امکان مشاهده آخرین وضعیت شما را (مانند دیگر مسنجر ها و شبکه‌های اجتماعی) به دیگر دوستانتان می‌دهد.

این خبر چندان بدی نیست زیرا این گزارش (گزارش آخرین آنلاین بودن شما) تنها به افرادی که با شما چت کرده اند یا توسط شما در استوری شما تگ شده اند به اشتراک گذاشته می‌شود.

اما اگر شما نمی‌خواهید کسی از آخرین بازدید شما مطلع شود می‌توانید این قابلیت را همانند دیگر مسنجر‌ها (واتس‌اپ، تلگرام و…) غیر‌فعال کنید.

آموزش غیرفعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام

برای غیرفعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام کافی است که به “تنطیمات” اینستاگرام مراجعه کنید و اسکرول کنید تا گزینه‌ی “نمایش وضعیت فعالین” را مشاهده کنید (اگر از اینستاگرام انگلیسی استفاده می‌کنید باید گزینه‌ی “show activity status” را پیدا کنید) .

پس از مشاهده این گزینه، درصوری که بخواهید آخرین بازدید خود در اینساگرام را غیرفعال کنید، تیک گزینه را بردارید.

غیرفعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام

تبریک! اکنون مشاهده‌ی آخرین بازدید شما در اینستاگرام غیر‌ممکن شد.

برای فعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام نیز باید همین فرایند را تکرار کنید با این تفاوت که برای فعال کردن، تیک این گزینه باید زده شود.

توجه :‌ با غیرفعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام، شما هم دیگر نمی‌توانید آخرین بازدید دیگران را مشاهده کنید.


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت