غیر‌فعال کردن اکانت اینستاگرام

غیر‌فعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش تصویری disable کردن اکانت اینستاگرام

ممکن دیده باشید پیج اینستاگرامی برخی افراد برای مدتی غیر‌فعال می‌شود. در این حالت اگر به صفحه‌ی غیر‌فعال شده مراجعه کنید نمی‌توانید دکمه‌های فالو یا آنفالو و پست‌ها را مشاهده کنید.

در این حالت اکانت موردنظر به‌صورت به‌صورت دلخواه توسط صاحب پیج و یا به‌صورت اجباری و توسط اینستاگرام (به دلیل نقض قوانین) غیر‌فعال (disable) شده است.

این آموزش (غیر‌فعال کردن اکانت اینستاگرام) باتوجه به توضیحات درج شده در سایت اینستاگرام، نوشته شده است و هیچ مشکلی برای اکانت شما به‌وجود نمی‌آورد.

 

چگونه اکانت اینستاگرام را غیر‌فعال کنیم؟

برای اینکه بتوانید اکانت‌تان را غیر‌فعال کنید باید توسط کامپیوتر یا گوشی از طریق سایت اینستاگرام به آدرس “instagram.com” وارد اکانت‌تان شوید.

غیر‌فعال کردن اکانت توسط نرم‌افزار اینستاگرام امکان‌پذیر نیست.

۱- ابتدا وارد سایت instagram.com شده و نام‌کاربری و رمز خود را وارد کنید.

۲- پس از اینکه وارد اکانت‌تان شدید بر روی بخش مشخص شده کلیک کنید.

۳- به بخش Edit Profile مراجعه فرمایید.

۴- حال به پایین اسکرول کنید تا گزینه‌ی Temporarily disable my account را مشاهده کنید سپس بر روی  Temporarily disable my account کلیک کنید.

۵- در بخش Why are you disabling your account? دلیل غیر‌فعال کردن اکانت‌تان را مشخص کنید و در بخش پایینی رمز اکانت خود را وارد کنید.

۶- در قدم آخر Temporarily Disable Account را کلیک کنید و تمام! اکنون اکانت شما غیر‌فعال شد!

 


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت