مشاهده مخفی استوری با موبایل

آموزش مشاهده استوری به‌صورت مخفی در موبایل

 

حتما برای شما پیش آمده است که علاقه‌مند به مشاهده استوری فرد خاصی باشید اما به دلایلی نخواهید او شما را به‌عنوان مشاهده کننده استوری مشاهده کند. اگر جز این افراد هستید این مطلب به کمک شما خواهد آمد.

چندی قبل آموزشی جهت مشاهده استوری به‌صورت مخفی در سایت منتشر شد؛ با توجه به اینکه آموزش نام برده صرفا در کامپیوتر‌ها قابل استفاده بود، برای بسیاری از افراد کارایی لازم را دارا نبود.

شما با مطالعه این آموزش میتوانید استوری موردنظر را در موبایلتان (اندروید/ios) و به‌صورت مخفی مشاهده فرمایید.

 

آموزش مشاهده مخفی استوری با موبایل 

جهت مشاهده مخفی استوری با موبایل ۲ راه وجود دارد :

مشاهده مخفی استوری توسط نرم افزار

شما می‌توانید با دانلود و نصب نرم افزار “Anonymous Stories Viewer for Instagram” استوری مدنظر خود را به‌صورت مخفی مشاهده و دانلود نمایید. این نرم‌افزار در مارکت گوگل‌پلی و سایر مارکت‌های معتبر قابل دریافت میباشد.

مشاهده مخفی استوری با موبایل

مشاهده مخفی استوری توسط ربات تلگرام

یکی دیگر از راه‌های انجام این کار استفاده از ربات‌های تلگرامی میباشد. شما با استفاده از ربات تلگرامی @instasave_bot میتوانید استوری مدنظرتان را مشاهده و دانلود نمایید.

مشاهده مخفی استوری توسط وبسایت

وبسایت‌های مختلفی امکان مشاهده و دانلود مخفی استوری را به شما می‌دهند. یکی از بهترین سایت‌ها برای دانلود و مشاهده مخفی استوری سایت instastoryviewer.com میباشد.

شما با وارد کردن ID پیج موردنظر میتوانید به استوری‌های وی دسترسی داشته باشید.

مشاهده مخفی استوری با موبایل

 


 

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت