نرم‌افزار show box

نرم‌افزار show box

دانلود و مشاهده‌ی فیلم و سریال به‌صورت رایگان !

نرم‌افزار show box (جعبه‌ی نمایش – شو باکس) یکی از برترین نرم‌افزار‌های مشاهده و دانلود فیلم است. شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید بدون محدودیت از فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا استفاده کنید. این نرم‌افزار دارای آرشیو غنی از فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا است که شما را از هر سایت و نرم‌افزار دیگری بی‌نیاز می‌کند.

امکان مشاهده برنامه‌های تلویزیونی(tv show) در نرم‌افزار show box به‌صورت HD وجود دارد و شما می‌توانید قسمت‌های مختلف برنامه‌های تلویزیونی(غیر ایرانی) را مشاهده یا دانلود کنید.

یکی از قابلیت‌های این نرم‌افزار که آن را از دیگر رقبا متمایز می‌کند قرار دادن لینک دانلود با حجم و کیفیت‌های مختلف است که با توجه به وضعیت اینترنت ایران، امکان قابل توجهی است.

توجه‌: این نرم‌افزار با آی‌پی ایران قابل استفاده نیست و برای استفاده از نرم‌افزار باید فیلترشکن خود را روشن کنید و قابل از دانلود فیلم به رده سنی آن توجه کنید!

امکانات نرم‌افزار show box

امکانات موجود در نسخه‌ی کرک شده‌ی نرم‌افزار

با توجه به اینکه نرم‌افزار قرار داده در سایت کرک شده است و تمام تبلیغات آن حذف شده است، نکات زیر را قبل از استفاده از نرم‌افزار رعایت کنید:

 

 

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت