نقد نرم افزار کوپن کد

نرم‌افزاری برای ارائه‌ی جدیدترین کد‌‌های تخفیف از سایت‌های مختلف

سایت‌ها و نرم‌افزار‌های بسیاری اقدام به ارائه کد‌های تخفیف مختلف برای مناسبت‌ها و رویداد‌های خاص میکنند و باعث کاهش هزینه‌ی خریداران به میزان قابل توجهی می‌شوند. اغلب این کد‌ها برای مدت محدودی کار میکنند و پس از مدتی منقضی می‌شوند؛ از طرفی به دلیل تعداد بالای وب‌سایت‌ها و سرویس‌های تخفیف دهنده و تفاوت زمان تخفیف آن‌ها، مطلع شده از تخفیف‌ها آن هم برای تعداد زیادی سایت بسیار سخت است.

برای اینکه از شر مشکل بی‌خبر بودن از تخفیف‌ها خلاص شوید می‌توانید به سرویس‌های اطلاع رسان تخفیف مراجعه کنید. این سرویس‌های اقدام به ارائه زمان و مقداد تخفیف سایت‌های مختلف کرده و شما را به سرعت از جدیدترین تخفیف‌ها باخبر میکنند.

نام یکی از این سرویس‌ها “کوپن کد” می‌باشد.  کوپن کد نرم‌افزاری پرکاربرد می‌باشد که اقدام به ارائه جدیدترین کد‌های تخفیف (از سایت‌های مختلف) کرده و شما را در سریع‌ترین زمان ممکن از آن‌ها مطلع می‌کند.

اطلاعات ارائه شده در نرم افزار کوپن کد

+ شما در انتها این مطلب می‌توانید نرم افزار کوپن کد را به‌صورت رایگان دانلود نمایید.


نقد و بررسی نرم افزار کوپن کد تخصصی

نقاط مثبت

کاربری آسان و طراحی ساده نرم‌افزار یکی نقاط مثبت نرم افزار کوپن کد است؛ این طراحی سبب میشود کاربران مبتدی بدون سردرگمی از امکانات نرم‌افزار استفاده نمایند. ثبت نام در نرم‌افزار نیز تنها نیاز به شماره کاربر داشته و عدم ضرورت ورود اطلاعت دیگر همچون ایمیل و نام سرعت ثبت نام را افزایش زیادی خواهد داد.

ارسال سریع کد تایید بدون بلاک شدن توسط اپراتور و پیام‌رسان‌های ضد تبلیغ همچون هدهد (بر خلاف بسیاری از نرم‌افزار‌ها) یکی دیگر از نقاط مثبت نرم‌افزار است.

قابلیت‌های نرم‌افزار نیز – همانطور که در توضیحات گفته شد – بسیار کار‌آمد است و تمام اطلاعات لازم در زمینه‌ی کد تخفیف را به کاربر ارائه می‌کند.

جمع بندی نقاط مثبت 

نقاط منفی

یکی از مهمترین نقاط منفی نرم‌افزار کوپن کد، نبود دسته‌بندی در صفحه‌ی اصلی نرم‌افزار است. این کمبود باعث کاهش سرعت افراد در دریافت نتیجه خواهد شد برای مثال اگر فردی تنها نیاز به مشاهده‌ی کد‌های تخفیف مربوط به وب‌سایت‌های فروش لباس را داشته باشد باید زمان نسبتا زیادی را برای یافتن کد‌های تخفیف مد‌نظرش تلف کند (البته امکان جستجو در نرم‌افزار موجود است اما نبود دسته‌بندی در صفحه‌ی اصلی مسئله‌ای جداگانه است)

کامل نبودن لیست وب‌سایت‌های موجود در نرم‌افزار یکی دیگر از ضعف‌های این نرم‌افزار است. تعداد وب‌سایت‌های تحت پوشش در زمینه‌هایی چون آموزش آنلاین، کتاب و برخی سایت‌های دیگر بسیار کم می‌باشد و عملا نیاز افراد را برطرف نخواهد کرد.

تعداد دسترسی‌های این نرم‌افزار با توجه به خدمتی که ارائه می‌کند نسبتا زیاد و در برخی موارد بدون توجیه است. نرم‌افزار کوپن کد در هنگام نصب ۲۷ دسترسی را از تلفن‌همراه شما درخواست می‌کند.

جمع‌بندی نقاط منفی

 

   امتیاز نرم‌افزار : ۶.۵   

[امتیاز از ۱۰ می‌باشد]

 


 

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت