نرم افزار Eset Mobile Security & Antivirus

نسخه‌ی پریمیوم آنتی‌ویروس قدرتمند Eset (نود ۳۲)

 

با وجود گسترش چشم‌گیر بد‌افزار‌ها و فایل های مخرب، امنیت تبدیل به یکی از مهمترین نیاز‌های تلفن‌های همراه شده است. از طرفی این نیاز در مورد گوشی‌های اندرویدی که آزادی بیشتری به کاربر و برنامه‌نویس‌ها میدهد بیشتر احساس شده و آن را به رکنی اساسی تبدیل کرده است.

نرم افزار Eset یکی از معتبر‌ترین و شناخته شده‌ترین آنتی‌ویروس‌ها است. این آنتی‌ویروس که اغلب آن را با عنوان “نود ۳۲” می‌شناسند سال‌های بسیاری است که در زمینه‌ی امنیت سیستم‌عامل ویندوز فعالیت داشته اما چند سالی است که زمنیه‌ی کاری خود را افزایش داده است و با عنوان “Eset Mobile Security & Antivirus” به گوشی‌های تلفن همراه آمده است.

آنتی ویروس Eset Mobile Security & Antivirus نرم‌افزار سریع و قدرتمند است و با امکانات بسیاری که برای شما فراهم میکند امنیت گوشی شما را چندین برابر افزاش خواهد داد.

نرم افزار Eset به دو صورت رایگان و غیر رایگان ارائه شده است. امکانات در نسخه‌ی رایگان محدود (۳۰ روز استفاده رایگان و نامحدود) بوده اما در نسخه‌ی پولی -پریمیوم- محدودیتی وجود نداشته و شما میتوانید از تمام امکانات آن استفاده نمایید.

نسخه‌ی ارائه شده در این وب‌سایت دارای لایسنس بوده و با تیدیل کاربری رایگان به پریمیوم، تمام محدودیت‌های نسخه‌ی رایگان را از بین خواهد برد!

قابلیت‌های نرم افزار Eset

امکانات موجود در نسخه‌ی پریمیوم آنتی‌ویروس Eset (نسخه‌ی موجود در سایت)

  • نسخه‌ : 4.0.11.0
  • حجم : ۱۰مگابایت

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت