کوتاه کننده لینک goo.gl

بهترین کوتاه کننده لینک (رایگان + بدون‌نیاز به ثبت‌نام)

اغلب لینک‌های اینترنتی به دلیل طولانی بودن و پیداکردن ساختار‌های بی‌معنی (درصورت فارسی بودن)، دارای ظاهری زشت می‌باشند و از طرفی باعث گیج شدن کاربر و همچنین دِ فرمه شدن متن می‌شوند از این رو به‌هیچ‌عنوان برای اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها نیستند.

برای حل این مشکل از سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک استفاده می‌شود.

سرویس‌های کوتاه کننده لینک، لینک‌های دراز و زشت را اصلاح کرده و تبدیل به لینک‌های کوتاه و کم کاراکتر می‌کنند برای مثال : لینک بلند longwebsitename.co.ir/4ds51xsa5s3a12x را به لینک زیبا و کوتاه url.co/45dsx تبدیل می‌کنند.

کوتاه کننده لینک goo.gl

سرویس‌های مختلفی وجود دارن کار کوتاه کردن لینک را به‌صورت رایگان برای شما انجام میدهند که هر کدام دارای نکات مثبت و منفی خود هستند. یکی از بهترین این سرویس‌های کوتاه کننده لینک goo.gl نام دارد.

معرفی کوتاه کننده لینک goo.gl

همانطور از که از نام این آدرس نیز پیدا است، کوتاه کننده لینک goo.gl توسط موتور جستجوی گوگل ارائه شده است. این کوتاه کننده لینک کاملا رایگان و بدون تبلیغ بوده و نیازمند هیچ‌گونه ثبت‌نام یا… نمی‌باشد (البته اگر بخواهد آمار کلیک‌هایتان را مشاهده کنید باید با حساب جیمیل خود وارد شوید)

این سرویس امکان مشاهده‌ی تعداد کلیک‌ها و اطلاعات سیستم کلیک‌کننده‌ها را برای شما فراهم می‌کنند و شما به سادگی می‌تواند لینک خود را مدیریت کنید.

+ برای بهره‌مندی از تمام امکانات سرویس goo.gl باید از طریق جیمل خود وارد سایت شوید تا بتوانید آمار دقیق را مشاهده کنید.

برتری‌های کوتاه کننده لینک goo.gl


محیط کاربری goog.gl


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت