نرم‌افزار IDM+

نرم‌افزار IDM+

سریع‌ترین و قوی‌ترین دانلود منیجر برای اندروید

با توجه به عدم امکانات دانلود‌منیجر پیش‌فرض گوشی‌ها، وجود یک دانلود‌منیجر (نرم‌افزار مدیریت دانلود) برای هر گوشی اندرویدی اجباری است. این نرم‌افزار‌ها به امکان دانلود با سرعت و قدرت بسیار بالا را به‌سادگی برای شما فراهم می‌کنند.

نرم‌افزار IDM+ (نام کامل : IDM+: Fastest download manager) یکی از قدرتمند‌ترین و پر‌سرعت‌ترین دانلود منیجر ها برای اندروید است. این نرم‌افزار دارای قابلیت‌های بسیاری است که آن را تبدیل به بهترین دانلود‌منیجر اندروید می‌کند برای مثال یکی از برتری‌های این نرم‌افزار امکان دانلود فایل‌های تورنت است که آن را از رقیب اصلی خود یعنی دانلودمنیجر ADM جلو می‌اندازد.

نرم‌افزار IDM+ می‌تواند سرعت دانلود شما را تا ۵۰۰٪ (یعنی ۵ برابر سرعت اولیه) افزایش دهد. این نرم‌افزار به‌صورت سرویس پس‌زمینه (background services) اجرا نمی‌شود (البته درصورتی که آن را غیر‌فعال کنید) و همین موضوع از کند شدن سیستم شما جلوگیری می‌کند و مصرف باتری را کاهش می‌دهد.

این نرم‌افزار به دلیل داشتن قابلیت زمان‌بندی دانلود، گزینه‌ای بسیار مناسب برای افرادی است که از اینترنت شبانه رایگان برای دانلود‌ها خود استفاده می‌کنند. زمان‌بندی این نرم‌افزار بسیار دقیق عمل کرده و به شما امکان استفاده حداکثری را از اینترنت شبانه‌تان می‌دهد.

قابلیت‌های برتر نرم‌افزار IDM+

قابلیت‌های دیگر نرم‌افزار IDM+ :

شفاف سازی دسترسی‌های نرم‌افزار IDM+

نسخه‌ی قرار داده شده در سایت، نسخه‌ی کامل و بدون تبلیغ نرم‌افزار است.


لینک‌های دانلود


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت