نرم‌افزار Lucky Patcher

نرم‌افزار Lucky Patcher (لاکی پچر)

ابزاری فوق‌العاده برای هک بازی‌ها و نرم‌افزار‌ها

معرفی نرم‌افزار Lucky Patcher

Lucky Patcher (لاکی پچر یا لاکی پیچر) ابزاری قدرتمند برای هک بازی‌ و نرم‌افزار‌ها و همچنین ابزاری برای حذف لایسنس نرم‌افزار‌ها است. این نرم‌افزار توسط هکر مشهور روس به‌نام ChelpuS (چلپس) ساخته شده و به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

به دلیل ماهیت این نرم‌افزار (هک) امکان قرار دادن آن در گوگل‌پلی (مارکت رسمی انرم‌افزار‌های اندروید) نیست به همین دلیل نسخه‌ی رسمی نرم‌افزار Lucky Patcher در گوگل‌پلی یافت نمی‌شود.

نحوه‌ی استفاده از Lucky Patcher

نرم‌افزار Lucky Patcher

طراحی این نرم‌افزار به شکلی است که کاربر به سادگی بتواند با آن ارتباط برقرار کرده و نیاز خود را برطرف نماید از طرفی زبان فارسی نیز به این اپ اضافه شده است؛ با توجه به این موارد، استفاده از نرم‌افزار سختی چندانی نخواهد داشت.

لاکی پچر دارای ۴ بخش اصلی می‌باشد:

  1. منو پچ ها
  2. ابزار‌ها
  3. پاک کردن داده
  4. انتقال [نرم‌افزار] به کارت حافظه خارجی

مهم‌ترین بخش این نرم‌افزار ” منو پچ‌ها ” است؛ در این بخش ۸ گزینه وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان نرم‌افزار مورد نظر را هک کرد یا لایسنس آن را حذف نمود.

گزینه‌های موجود در بخش پچ‌ها:

در همین منو (منو پج‌ها) گزینه‌ای بنام پچ سفارشی وجود دارد. این گزینه مهم‌ترین بخش نرم‌افزار لاکی پچر است که با ساده‌ترین و بهترین روش اقدام به هک نرم‌افزار می‌کند.

بخش دیگر نرم‌افزار نیز “ابزار‌ها” نام دارد. شما در این بخش می‌توانید کار‌های زیر را انجام دهید:

با‌توجه به اینکه نرم‌افزار Lucky Patcher دارای بخش‌های بسیار زیادی می‌باشد، امکان آموزش تمام امکانات آن در این مطلب نیست. به زودی آموزشی جامع در رابطه با نرم‌افزار لاکی پیچر و آموزش استفاده از آن در سایت ژوکر قرار خواهد گرفت.

 

۶.۵ مگابایت

 


 

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت