طراحی آنلاین بنر

داشتن تصاویر جذاب و باکیفیت تبلیغاتی یکی از عوامل مهم در رونق کسب‌کار اینترنتی می‌باشد. شما می‌توانید با انتشار تصاویر جذاب در شبکه‌ای اجتماعی خود همچون اینستاگرام و توییتر یا قرار دادن بنر‌های تبلیغاتی جذاب در وب‌سایت خود افراد را با محصول یا خدمت خود آشنا کنید.

طراحی این‌گونه تصاویر اغلب نیازمند تسلط کافی به علم گرافیک (جهت افزایش بازدهی) و مشاهده طرح‌های مختلف جهت ایده گرفتن می‌باشد؛ با توجه به اینکه بسیاری از افراد زمان کافی برای یادگیری این موارد ندارند باید از روش‌های دیگری برای طراحی بنر خود استفاده نمایند.

برای طراحی تصویر به‌صورت کلی ۲ راه وجود دارد :

در رابطه با گزینه دوم، فرد باید با مشاهده نمونه بنر‌های مختلف و یادگیری روش‌های پیاده‌سازی طرح دلخواه اقدام به طراحی نمایید اما به دلیل نبود فرصت کافی برای اغلب افراد باید راه دیگری را برای طراحی بنر پیش گرفت.

یکی از راه‌های طراحی بنر حرفه‌ای، استفاده از سرویس‌های طراحی آنلاین بنر می‌باشد. در این روش می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت‌های طراحی آنلاین بنر از طرح‌های بسیار این سایت‌ها استفاده کرده و فرایند طراحی را به‌صورت آنلاین انجام دهید.

در این مطلب به معرفی سرویس‌های طراحی بنر آنلاین پرداخته و ویژگی‌های هر یک را بررسی می‌کنیم.

 

وب‌سایت canva.com

یکی از بهترین سرویس‌ها برای طراحی آنلاین بنر وب‌سایت canva می‌باشد. این وب‌سایت با داشتن طرح‌های متنوع و امکان قرار دادن عکس، متن و … یکی از بهترین سرویس‌ها در زمینه طراحی آنلاین بنر می‌باشد.

طراحی آنلاین بنر

اغلب خدمات این سرویس رایگان است و کاربر با نام نویسی ساده می‌تواند بسیاری از امکانات این سرویس را مورد استفاده قرار دهد.

ویژگی‌های وب‌سایت canva


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت