SnapTube | نسخه‌ی کرک‌شده و بدون تبلیغ

SnapTube | نسخه‌ی کرک شده و بدون تبلیغ

نرم‌افزاری برای دانلود ویدئو‌ و موزیک‌ از یوتیوب به رایگان

همانطور که می‌دانید دانلود ویديو از یوتیوب به‌صورت پیشفرض ممکن نیست. یوتیوب تنها اجازه‌ی مشاهده ویدئو به‌صورت آنلاین را فراهم می‌کند و لینکی جهت دانلود ویدئو در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد.

همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد به سراغ راه‌های گوناگوی برای دانلود ویدئو از یوتیوب بروند.

یکی از راه‌های خوب و آسان برای دانلود ویدئو از یوتیوب، استفاده از وب‌سایت‌های تبدیل لینک یوتیوب به لینک مستقیم است که چندی پیش مطلبی با عنوان “دانلود ویدئو از یوتیوب و سایر سرویس‌ها با کامپیوتر و گوشی” جهت آموزش این نوع روش در وب‌سایت ژوکر قرار گرفته است.

این روش (استفاده از سایت‌های تبدیل لینک) برای استفاده از سمت کامپیوتر‌ها آسان است اما اگر بخواهید در گوشی موبایل خود از این روش استفاده کنید ممکن است کمی به مشکل بر بخورید.

راه دیگر استفاده از نرم‌افزار‌‌ برای دانلود ویدئو از یوتیوب است.

SnapTube بهترین نرم‌افزار برای دانلود ویدئو و موزیک از یوتیوب است که امکان دانلود را به‌سادگی و سرعت تمام برای شما فراهم می‌کند و شما را از استفاده از هرگونه نرم‌افزار یا سایت دیگر برای دانلود ویدئو‌ی مورد‌نظرتان بی‌نیاز می‌کند.

نسخه‌ی معمولی این نرم‌افزار محدود بوده و دارای تبلیغ می‌باشد اما در این پست، نسخه‌ی کرک شده و بدون تبلیغ نرم‌افزار SnapTube را برای شما قرار داده‌ایم تا بتوانید به‌سادگی هر‌چه بیشتر ویدئو‌ی مورد نظر خود را دانلود کنید. این نرم‌افزار داری امکانات دیگری نیز می‌باشد که در انتهای همین مطلب به‌‌آن اشاره می‌کنیم…

قابلیت‌های نرم‌افزار SnapTube :

حجم : ۱۰ مگابایت
نسخه : ۴.۳۰


دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت