نرم افزار TeaTV

نرم افزار TeaTV + کرک شده

نرم افزاری برای دانلود رایگان فیلم های سینمایی و نمایش های تلویزیونی

اندروید + ویندوز + مک

 

TeaTV نرم‌افزاری رایگان برای سه سیستم عامل اندروید، مک و ویندوز  است که به شما امکان دانلود فیلم‌ها و شو‌های تلویزیونی را با کیفیت ۱۰۸۰ ارائه می‌کند. شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به جدیدترین فیلم‌های دنیا به‌صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

 

یکی از قابلیت‌های نرم‌افزار TeaTV امکان دانلود فیلم با کیفیت‌های مختلف ۴۸۰، ۷۲۰ و ۱۰۸۰ است؛ با وجود این قابلیت درصورت داشتن اینترنت محدود نیز می‌توانید فیلم مورد علاقه‌ی خود را دریافت کنید.

فیلم‌های موجود در این سرویس دارای دسته‌بندی‌های متنوعی همچون کمدی، درام، اکشن و… بوده و تمام سلیقه‌ها را پوشش خواهد داد.

۲ بخش مهم در نرم‌افزار TeaTV موجود می‌باشد : دسته فیلم‌ها سینمایی و دسته شو‌های تلویزیونی. این ۲ بخش کار یافتن فیلم مورد علاقه‌تان را ساده‌تر و سریعتر میکند.

نکته‌ی جالب توجه اینجاست که نرم‌افزار TeaTV به‌صورت متن‌باز (open source) ارائه شده است و شما می‌توانید کد‌های نسخه‌های مختلف نرم افزار TeaTV را از گیت‌هاب دریافت نمایید.

قابلیت‌های نرم افزار TeaTV

شما می‌توانید نسخه‌های مختلف این نرم افزار را از لیست زیر دریافت نمایید.

 

 

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت