حل مشکل بازدید تلگرام

حل مشکل بازدید تلگرام

آموزش حل مشکل سین نخوردن آهنگ ها در تلگرام

تلگرام به عنوان بزرگترین پیام‌رسان ایرانی، یکی از مهمترین ابزار اشتراک گذاری موجود میباشد؛ اهمیت این پیام رسان به حدی است که شمار بازدید‌های یک موسیقی حتی اعتبار یک خواننده را تعیین میکند. این موضوع برای خواننده‌های تازه‌کار اهمیت دوچندان پیدا کرده است.

باتوجه به موارد گفته شده؛ خوانندگان سعی میکردند با فوروارد آهنگ‌ها در کانال‌های پربازدید و همچنین تشویق مخاطبان برای فوروارد آهنگ ها اقدام به افزایش بازدید آهنگ مورد نظر نمایید تا حدی که بازدید‌های میلیونی آهنگ‌ها تبدیل به هدف برای بسیاری شده بود.

چندی پیش تلگرام به اعمال تغییراتی به سیستم بازدید‌های خود، مشکلی جدی برای بازدید آهنگ‌ها به وجود آورد به طوری که در صورت فوروارد موزیک بازدید‌های آن صفر میشد. در این پست با ارائه‌ی راهکاری بسیار ساده روش حل این مشکل را ارائه خواهیم نمود.

حل مشکل بازدید تلگرام : صفر شدن بازدید آهنگ بعد از فوروارد

شما برای حل این مشکل نیاز به هیچ ابزار خاصی نداشته و تنها با اعمال تغییری بسیار ساده در پست‌ها میتوانید این مشکل سین نخوردن آهنگ ها را حل نمایید. تغییر جدید اعمال شده در تلگرام به جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد از بازدید آهنگ ها و تبلیغ در آن‌ها می‌باشد.

در این تغییر، بازدید آهنگ‌هایی که دارای لینک یا متن میباشند (آهنگ‌های دارای کپشن) با فوروارد به صفر میرسند اما برای آهنگ های بدون لینک هیچ مشکلی پیش نمی‌آید.

آموزش حل مشکل سین نخوردن آهنگ‌ها :

برای حل مشکل کافیست آهنگ را مجدد آپلود کرده و آن را بدون لینک یا متن (آپلود آهنگ بدون کپشن و زیرنویس) در کانال خود قرار دهید؛ با انجام این کار بازدید آهنگ با فوروارد صفر نخواهد شد.

 


3
دیدگاه بگذارید

2 نظرات
1 پاسخ‌ها
0 دنبال کننده‌ها
 
بیشترین پاسخ‌ها
داغ ترین پاسخ ها
3 نظر دهنده‌ها
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از

بازدید صفر میشه بعد از فوروارد

مهشید

من اینکارو کردم ولی مشکل رفع نشد و با فوروارد بازدید ۰ میشه، راه دیگه ای هست؟

هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت