نرم افزار Telegram X

معتبر‌ترین تلگرام غیر رسمی – تایید شده توسط تلگرام

| نسخه‌ی جدید قرار گرفت – ۹۷/۰۱/۱۴ |

 

Telegram X یک تلگرام غیر رسمی برای سیستم‌عامل اندروید است که توسط Telegram LLC توسعه یافته است. این نسخه‌ی غیر رسمی از تلگرام دارای سرعت اجرای بالاتر و برخلاف تلگرام بر پایه‌ی TDLib ساخته شده است.

در نرم‌افزار Telegram X شما میتوانید از حالت ساده یا حبابی استفاده کنید. علاوه بر این، امکان استفاده از تم‌های رنگی برای شما ممکن خواهد بود. این نرم افزار برخلاف دیگر نسخه‌ی های غیر رسمی تلگرام، بر پایه‌ی کلاینت رسمی تلگرام پایه‌ریزی نشده و کاملا دارای طراحی و هسته‌ای جدید می‌باشد.

نرم‌افزار Telegram X دارای ذخیر‌کننده‌ی دیتای هوشمند است و تا جای ممکن از هدر رفتن حجم اینترنت شما جلوگیری می‌کند. این نرم افزار دارای قابلیت متوقت کردن موقتی دانلود به هنگام تغییر ناگهانی دانلود از طریق وای‌فای به دانلود از طریق دیتا‌ی گوشی یا رومینگ است.

نرم‌افزار Telegram X دارای تمام قابلیت‌های نسخه‌ی اصلی تلگرام نیز می‌باشد و از تمام امکانات تلگرام اصلی بهره‌مند است.

جالب است بدانید که تلگرام-ایکس اپلیکیشن جدیدی نیست و توسعه آن به سال ۲۰۱۵ باز می گردد. در این سال پاول دورف مسابقه ای برای طراحی بهترین و سریع ترین تلگرام های غیر رسمی برگزار کرد که ویاچِسلاو کریلوف، توسعه دهنده روس توانست با ساخت Challegram (نام اولیه‌ی Telegram X) به مقام نخست دست یابد.

نام قبلی نرم افزار تلگرام ایکس، Challegram (چلگرام) بود که پس از مدتی به نام Telegram X تغییر نام داد. لازم به ذکر است که این نرم افزار برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و آی‌او‌اس ارائه شده است.

قابلیت‌های نرم افزار Telegram X در یک نگاه

بروزرسانی 

نرم افزار telegram x رسما از سوی تلگرام تایید شد. مشاهده تلگرام ایکس در سایت رسمی تلگرام


دانلود نرم افزار  Telegram X (تلگرام ایکس) :

 

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از
هرگونه کپی‌برداری از مطالب، تصاویر و قالبِ‌سایت ممنوع است بوده و درصورت مشاهده، با فرد متخلف برخورد خواهد شد. نقشه‌ی سایت